![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернопіль у скорботі: відійшов у вічність відомий священник
![7-4_5cb18b5ed51fb](/uploads/media/a1/a1/a1a100b630d1e6636c94fdbb57cd649c_orig.jpg)
Серце протоієрея із Тернополя Євгена Заплетнюка не витримало чергового інсульту. Священнослужитель помер на 42-році життя.
Про сумну звістку повідомив священик із Ланівців отець Олексій Філюк на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
- Прошу про молитву за новопреставленого мого вчителя Богослів'я, ключара собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м.Тернопіль прот.Євгена Заплетнюка! Повторний інсульт «розбив» його, як шкода..... Співчуття родині і вічна пам'ять новопреставленому протоієрею Євгену! Зі святими упокой, Христе, душу померлого раба Твого Євгена, де немає ні хвороби, ні журби, ні смутку, а життя безкінечне. Бо Ти єси воскресіння, життя і вічний спокій, Христе Боже наш, і Тобі славу віддаємо з Предвічним Отцем і Святим Духом нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь, - із сумом написав отець Олексій.
До слова, Євген Заплетнюк був українським місіонером та церковним діячем, митрофорним протоієреєм спочатку УАПЦ, а згодом УПЦ-КП. Священнослужитель був кандидатом богослів'я у 2008 році та Членом Спілки християнських письменників України з 2011 року. Автор численних публікацій у релігійних та світських виданнях, які закликали молодь до кращого, Божого життя. Отець Євген писав неймовірні статті-поради для молоді, які заволодівали їхніми серцями та змінювали світогляд.
Редакція «Терену» із сумом висловлює співчуття рідним та близьким протоієрея. Нехай спочиває у мирі з Богом.
Фото з відкритих джерел