![](/uploads/media/4c/05/4c056fdbddf049f8b5a018077b86f213_orig_thumb.jpg)
Тернопільщина: як не буде землі, не надійде 320 млн грн
![Гривні](/uploads/media/0f/13/0f13749cd09b812e61d7f48cd1089cd9_w640.jpg)
На розвиток територіальних громад Тернопільщини землевласники вже спрямували 319,5 млн грн. І ця сума значно перевищує торішні надходження.
Про це повідомили у Секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби (ДПС) у Тернопільській області.
- Упродовж 9-ти місяців цього року платники податків сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини 319,5 млн грн плати за землю, - кажуть у податковій. - Це перевищило очікувані надходження на 8%. Відтак бюджети додатково отримали 24,7 млн грн. Приріст до показників січня-вересня 2020-го склав 43,8 млн грн.
Зауважу, майже 76% цього платежу – внесок юридичних осіб. Адже вони перерахували з початку року 243,1 млн грн плати за землю, що на 9% більше, ніж очікували.
- Тож додаткові надходження від юросіб склали 19,7 млн грн, а «плюс» до рівня 3-х кварталів 2020-го – 36,7 млн грн, - уточнюють податківці.
До слова, фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 76,4 млн грн. Порівняно із аналогічним періодом торік приріст склав 7,1 млн грн («плюс» 5 млн грн – прим.).
Фото із відкритих джерел