![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернопільська волонтерка виготовляє прикраси з гільз (відео)
Кошти з продажу каблучок, сережок та брелоків Ольга Данченко віддає на потреби 67-ї бригади, командиром якої є її коханий
![](/uploads/media/ec/10/ec105d738cbe9db33f0f47c1dc6db3ee_w1920.jpg)
Вже близько двох місяців військова волонтерка Ольга Данченко виготовляє унікальні прикраси з бойових гільз, які передають захисники із фронту. Вироби із латуні обмінює на донати і усі кошти передає на потреби 67 бригади, командиром якої є її коханий.
Ідея створювати такі прикраси з’явилася в Ольги, коли побачила фото подібної каблучки в соцмережах. Допомагає робити прикраси батько її хлопця, двоє синів якого воюють на фронті. Першим виробом - був брелок з гільзи.
Детальніше - на відео.
Читайте також: Незламний: тернополянин із протезом ноги воює на передовій.
Фото, відео Руслана Жирова