Ростислав Фук

Тернопільські нацгвардійці посіли призове місце на змаганнях з гирьового спорту

У фінальних змаганнях взяли участь п’ять команд

Військовослужбовці Національної гвардії України посіли третє командне місце серед команд правоохоронних органів Тернопільської організації ФСТ «Динамо» України у змаганнях з гирьового спорту за програмою «Динаміада - 2023». Про це повідомила офіцерка з інформації та комунікації Нацгвардії України Надія Німець.

У фінальних змаганнях взяли участь п’ять команд. Учасники змагались за програмою комплексних змагань «Динаміада - 2023». Спортсмени виконували вправи з двоборства з гирями в 32 кілограми.

Наполегливі тренування нацгвардійців принесли їм чергові перемоги, як в особистих, так і в командних заліках, – каже Надія Німець.

• У категорії 68 кг перше місце посів солдат Олександр Феоктістов;
  • Друге місце – солдат Ярослав Веслополов;
  • Третє місце у ваговій категорії до 95 кг – солдат Олександра Дубовий;
  • В категорії понад 95 кг третє місце виборов молодший сержант Володимир Поліщук.

Команда Національної гвардії посіла третє командне місце. Переможців нагородили кубками, грамотами та дипломами спортивного товариства «Динамо».