![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Тернопільські патрульні допомогли 72-річному чоловікові відшукати домівку
![84272024_1037964283239274_6521183806274142208_n](/uploads/media/5d/1e/5d1efcbe29a8c5b70ef9d230f1afcfcf_orig.jpg)
1 лютого під час патрулювання на вулиці Пушкіна поцейські помітили чоловіка, який намагався зупинити службове авто. Інспектори зупинились, аби дізнатись в чому справа. Небайдужий тернополянин розповів про літнього чоловіка, який не може знайти дорогу додому.
Патрульні вирушили за вказаною адресою і побачили 72-річного пенсіонера, який сидів на лавці під будинком. Поліцейські спробували розпитати дідуся, де він мешкає, проте він не пам‘ятав. Лише розповів, що йшов в гості до сестри і заблукав.
Документів при ньому також не було. Патрульні виявили у чоловіка квитанції за комунальні послуги, що допомогло знайти адресу, де мешкав пенсіонер. Інспектори відвели дідуся додому та переконались, що він безперешкодно зайшов до квартири, повідомили у патрульній поліції.
Поліцейські щиро дякують небайдужим людям, завдяки яким допомога потребуючим особам надається вчасно.
![84208367_1037965066572529_6311583032792842240_n](/uploads/media/30/35/3035306649791eb9b06ab3542f4c6634_orig.jpg)
Фото з допису