![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Тернопільський благодійний фонд передав дітям 400 солодких подарунків (відео)
Волонтери планують передати ще близько тисячі солодких наборів для дітей Великоберезовицької громади
![](/uploads/media/34/48/3448e10396be8e247c088ac5f844ab4e_w960.jpg)
Вихованці дитсадків «Кобзарик», «Дзвіночок» і «Теремок» у Великоберезовицькій громаді отримали понад 400 солодких подарунків. Набори з сухих сніданків, батончиків, шоколадок та цукерок дітям передали волонтери благодійного фонду “Покрова”.
Детальніше – на відео:
Фото, відео Романа Луциківа