Тернопільський правоохоронець став чемпіоном світу з кікбоксингу (фото)

Golub22

Тернополянин, працівник правоохоронних органів, став найкращим на чемпіонаті світу з кікбоксингу.

З 31 жовтня по 4 листопада в італійському місті Маріна-ді-Каррара проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу. У змаганнях взяли участь команди з 73 країн світу, серед них і українська збірна.

Українські спортсмени повернулися додому з перемогою. Здобути високі результати вдалося завдяки відмінній майстерності наших бійців. Один з них – кременчанин Андрій Голуб, інспектор з особистої безпеки Тренінгового центру ГУПП в Тернопільській області.

Андрій - неодноразовий чемпіон України з кікбоксингу, він вже вдруге здобуває перемогу на світовому турнірі. Професійно чоловік займається спортом понад 7 років, а наставником у спортсмена став колишній працівник кременецької поліції – тренер Сергій Коптюк.

Golub
Golub

Увесь свій вільний час боєць присвячує спорту, а ще тренує поліцейських в Тренінговому центрі окремих підрозділів ГУНП в Тернопільській області, є членом тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Чемпіон світу впевнений – досягнути бажаного можна лише наполегливістю. Своїй збірній кікбоксер приніс золото у лайт та фулл контакті та бронзову нагороду у лайт лоу контакті.

Golub111
Golub111

Загалом українська збірна посіла третє загальнокомандне місце.

Джерело: ГУПН

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео