![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Тернополян запрошують на благодійну виставу (відео)
Під час вистави зберуть кошти на підтримку ЗСУ
![](/uploads/media/88/43/8843fe51baac27d9960733e2c8e76d36_w1920.jpg)
Благодійна вистава “Мати-наймичка” відбудеться у тернопільському драмтеатрі 10 червня о 19:00. Драму поставив народний аматорський театр “Сузір’я” ім. Ореста Савки, який працює при Тернопільському обласному центрі народної творчості. Під час вистави зберуть кошти на підтримку ЗСУ.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова