![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернополян запрошують «розвантажити» свої шафи і допомогти військовим
Благодійна барахолка відбудеться у неділю, 17 червня просто неба - біля фонтану поруч із кластером Na пошті
![](/uploads/media/b1/5c/b15c8c4857f8042d248f7e01ba609874_w960.jpg)
Цієї неділі, 17 липня, у Тернополі відбудеться благодійна барахолка. Старт о 12:00. Цього тижня дійство відбуватиметься просто неба - біля фонтану поруч із кластером Na пошті.
Ти маєш крутий шанс «розвантажити» свою шафу і допомогти військовим! - пишуть організатори. - Як? Все дуже просто - в цю неділю принось речі, які не носиш, на благодійний розпродаж «Nа пошті». Всі виручені кошти ми перерахуємо на потреби військових. Або ж ти можеш прийти і придбати щось - і цим ти теж підтримаєш нашу акцію! Як не крути, а корисну справу зробиш так чи так!
Реєстрація для учасників за тел.: +380966555439 (Надія)
Якщо плануєте продавати свої речі - подбайте заздалегідь про саморобні бірки і стійки-вішачки.
Фото з відкритих джерел