![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Тернополян запрошують на новорічний концерт від Муніципального духового оркестру
Захід є благодійним й усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України
![](/uploads/media/04/8e/048eb77eb1610e6a2b2df45fa1088cdd_w960.jpg)
28 грудня, у четвер, у концертній залі Українського Дому відбудеться музична подія «Новорічна феєрія» від Муніципального духового оркестру «Оркестра Волі». Розпочнеться концерт о 16:00 год. Вхід вільний. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.
Директор та диригент колективу Володимир Грицай розповідає, у програмі зібрані улюблені хіти популярної естрадної музики – як української, так і зарубіжної для гарного та позитивного настрою тернополян і гостей міста. Це композиції з репертуару гуртів: «АВВА» та «Бітлз», джазові попурі, знакові «My heart will go on» чи «Je Taime», «Поверніть мені музику» чи «Червоні грона горобини». Звучатимуть, звичайно, і колядки – «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі», «Ой рано-раненько», і улюблена новорічна пісня – «Нехай іде сніг».
Захід є благодійним й усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України.
![](/uploads/media/02/16/0216byzbac62cd142f69a8yz6400b7c1_w320.jpg)
Фото з відкритих джерел