![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Тернополянин придбав талони на неіснуюче пальне
У соцмережі чоловік знайшов оголошення про продаж талонів на пальне за акційною ціною
![](/uploads/media/b0/d7/b0d7a6a245d834fe7874c32bb503091a_w640.jpg)
4 тисячі гривень витратив тернополянин, придбавши фальшиві талони на пальне у шахрая. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
У соцмережі чоловік знайшов оголошення про продаж талонів на пальне за акційною ціною і він вирішив їх придбати.
Талони поштою отримав, однак пальне за них придбати не зміг – вони виявилися фальшивими. Тільки на заправці чоловік нарешті зрозумів, що потрапив у пастку шахрая. Довелося звертатися з заявою в поліцію, – йдеться в повідомленні.
За даним фактом розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Наразі проводяться заходи щодо встановлення причетних до злочину та притягнення їх до кримінальної відповідальності.
Правоохоронці наголошують: не довіряйте невідомим! Не поспішайте переводити кошти на невідомі рахунки, повіривши у сумнівні акції, виграші чи знижки. Детально перевіряйте інформацію на офіційних каналах — сайт, «гаряча лінія», соцмережі, – кажуть поліцейські.
Фото з відкритих джерел