Ростислав Фук

Тернополянки здобули призові місця на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки (фото)

У змаганнях взяли участь понад 200 учасників з різних міст України

Днями в Києві відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед дорослих та юніорів. Команда з Тернополя здобула 3 призових місця у дорослих категоріях та 5-те місце у юніорах. Про це повідомили на сайті міської ради.

У змаганнях взяли участь понад 200 учасників з різних міст України.

Тернополянка, майстриня спорту та членкиня збірної України, срібна та бронзова призерка у чемпіонатах та кубках України, Марія Халупа стала у своїй дорослій категорії золотою, срібною та бронзовою призеркою. А в категорії «юніори» тернополянка Гладій Ангеліна посіла 5 місце.

Колектив Терену вітає спортсменів та команду з чудовими результатами і бажає подальших успіхів у майбутніх змаганнях.