![](/uploads/media/b9/b1/b9b16bbff3546805bd16669f6d1d3bdf_orig_thumb.jpg)
Тернополяни обурені бездіяльністю «Теплокомуненерго» (фото)
![23132087_1789925381038023_4893998347200023626_n](/uploads/media/ab/60/ab608482e5cf2d45902e321772939d35_orig.jpg)
Уже більше року пройшло, відколи біля будинку на вулиці Коновальця, 8 просіла частина дорожнього покриття через ремонтні роботи, які проводило підприємство «Теплокомуненерго».
За слова депутата Тернопільської міської ради Назара Зелінки, за рік часу підприємство змогло лише обгородити просівшу ділянку асфальту.
- Треба, щоб сталася біда, щоб провалилося авто чи ще шось, щоб Теплокомуненерго взялося заробляти наслідки своєї «роботи»? Телефонував сьогодні вкотре керівнику п. А.Чумаку. Він вкотре обіцяв все зробити в найшвидший час, - пише Назар Зелінка.
![23167543_1789925407704687_2455884339909311858_n](/uploads/media/3c/ed/3ced6ce4135d098a390b1e5ebf3db68f_orig.jpg)
Фото з допису