![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Тернополяни оплачуватимуть комуналку за сусідів?
![12130043_12125620_1093759_](/uploads/media/92/f5/92f56623732b7ef20fd396ffee325a6c_orig.jpg)
Згідно з закону «Про комерційний облік комунальних послуг» комуналку тернополяни сплачуватимуть відповідно до показників загальнобудинкового лічильника.
Тобто, якщо будинковий лічильник на воду видав 900 куб. м спожитої води, а сума всіх платіжок квартирних лічильників становить 700 куб. м, то різницю в 200 куб. м розділять між всіма квартирами, пише ukrainians.today.
Така ситуація може скластися через несправність водопровідної системи, або ж підкореговування показників лічильника за допомогою спецільних засобів
Тож спеціалісти переконані, що із 2018 українці будуть платити комуналку за своїх сусідів.
Фото з відкритих джерел