![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Тернополяни прощатимуться із тренером з боксу Іваном Савченком
![500px-Candle_of_hope](/uploads/media/a2/ce/a2ced7e1365716cd7ec22e9771eca297_orig.jpg)
Тернопіль втратив тренера із боксу Івана Савченка. Про сумну звістку 15 березня інформує у Facebook учень спортсмена Тарас Ковальчук.
- Сьогодні не стало наставника та вчителя, мого тренера з боксу та доброго сусіда Івана Прокоповича Савченка, - пише Тарас Ковальчук. – З ранніх років він вчив битись до кінця, не здаватися, вставати коли впав. Кроку назад нема, можна зробити лише крок в сторону і продовжувати бій, іти до перемоги! Сьогодні не стало мого тренера з боксу та доброго сусіда Івана Прокоповича Савченка. Нехай спочиває з миром! Дякую йому за ті уроки та навики, які дав з молодості. Та за виховання цілої плеяди спортсменів у місті та регіоні! R.I.P
Іван Савченко протягом багатьох років навчав дітей та підлітків боксу в клубі «Шкіряна рукавичка». Його учні здобували нагороди на міжнародних турнірах.
Фото з відкритих джерел