![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Тернополянин привіз «золото» з лижних перегонів
![50618269_1150880041786521_1940821869099745280_n](/uploads/media/36/e0/36e0365f31ec698cf7d077a8131277a9_orig.jpg)
Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху нещодавно завершився на Львівщині на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю. У змаганнях брали участь понад 30 спортсменів з 6 регіональних центрів «Інваспорт» – команди з Києва, Київської,Сумської, Львівської, Чернігівської та Тернопільської обл.
Від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» змагалося двоє спортсменів – заслужений майстер спорту України Андрій Андріїши та Юрій Каськів, повідомляє спільнота центру.
Заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин на дистанціях гонка класичнем стилем – 10 км завоював золоту нагороду, спринт класичнем стилем – пролог завоював золоту нагороду, гонка вільним стилем 15 км (мас-старт) завоював срібну нагороду.
![50602337_1150879941786531_74477567591055360_n](/uploads/media/81/4d/814d1bc35c2642b86c48945b24699024_orig.jpg)
Юрій Каськів на дистанціях спринт класичнем стилем – пролог посів 6 місце, у гонці класичнем стилем –10 км також посів 6 місце.
В складі національної Дефлімпійської команди України з лижних перегонів ЗМСУ Андрій Андріїшин тепер готується до участі в ХІХ зимових Дефлімпійських іграх в Італії, що відбудуться в грудні 2019 року.
Тренує Андрія Андріїшина заслужений працівник з фізичної культури і спорту України та заслужений тренер України Віктор Федорчак.
Фото з допису