![](/uploads/media/4d/dd/4ddd4782550c7bc60fd52ab5bee56c01_orig_thumb.jpg)
У Бережанах опалювальний сезон триває довше
![56685823_2260663123980186_850901156698783744_n](/uploads/media/5b/77/5b776c279d428169dcdd1584604744ed_orig.jpg)
На позачерговому засіданні Бережанської міської ради вирішили, що опалювальний сезон у районі триватиме довше, ніж в інших – до 12 квітня. Мабуть, це пов’язано із погіршенням погодних умов. Крім Бережан тоді тепло буде відключено й у селі Посухів, Рай Лісники та у людей, які мають індивідуальне газове опалення.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«216512,216511»]«Терен» вже писав про те, що у Тернополі минулих вихідних закінчився опалювальний сезон.
Фото Бережанської міської ради