![](/uploads/media/eb/1c/eb1cbd2f28c6b9c65ffdddbyzb614cec_orig_thumb.jpg)
У Чорткові, Бережанах, Кременці та Заліщиках створять Центри масової вакцинації
![135953-1_large](/uploads/media/61/eb/61ebc5961a1a1b0cbde0c1c3e6c234da_w960.jpg)
У ще чотирьох містах Тернопільської області відкриють Центри масової вакцинації. Йдеться про Бережани, Кременець, Чортків та Заліщики.
Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров'я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко.
– Ми повинні бути готовими до поширення штаму вірусу «Дельта», спалах якого в Україні прогнозують на середину вересня - жовтень, – каже Ольга Ярмоленко.
На нараді обговорили план вакцинації на найближчі 3 місяці, створення та координування роботи пунктів вакцинації й мобільних бригад.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2021/07/210817302_5873275726078604_1301488663770785160_n.jpg)
Згідно з планом вакцинації на поточний місяць, щоденно має проводитися 5313 щеплень. Станом на сьогодні у Тернополі є 6 пунктів вакцинації, кожен з яких повинен проводити 40 щеплень у день, та 6 мобільних бригад, кожна з яких має вакцинувати 100 людей на добу.
Нагадаємо, в Україні стартував 4-й етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплюють людей старше 60 років, а також людей віком 18-59 років, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та СІЗО.
Фото з відкритих джерел