![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У керівництві однієї з міських рад Тернопільщини відбулися зміни
![217396789_167565622104339_2625174796066723968_n](/uploads/media/f3/c6/f3c6fb9b3cabb78c631c7efd31eea6yz_w960.jpg)
У керівному складі Теребовлянської міської ради відбулися кадрові зміни.
- Депутатський корпус погодив звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Дзюбана, подякувавши йому за роботу та співпрацю, - повідомили в пресслужбі мерії.
Таке рішення прийняли учасники першого пленарного засідання восьмої сесії Теребовлянської міської ради восьмого скликання.
61-річний Юрій Дзюбан працював заступником мера Теребовлі з 14 січня 2021 року.
Він координував роботу відділу архітектури та містобудування, Центру розвитку спорту та фізичного виховання, КП «Теребовля», КП «Бюро технічної інвентаризації», КП «Архпроектсервіс».
Фото Теребовлянської міської ради