![](/uploads/media/14/b7/14b79bda47f88fe07dc262120bf133f0_orig_thumb.jpg)
У Кременці кумедно провчили «оленя» за кермом (відео)
![Screenshot_1](/uploads/media/06/cf/06cf14f1d8da4677730e49d0fa126852_orig.jpg)
Безвідповідальні водії, що нахабно нехтують правилами дорожнього руху, на Тернопільщині не рідкість. Часто свідки порушень власними, доступними, способами вчать їх.
Схожий випадок нещодавно трапився у Кременці. Там кермувальник зробив відомим свого колегу, котрий геть невдало припаркував авто. Відео, зняте на реєстратор, виклав у мережу, ще й підібрав відповідний музичний супровід.
[embed]https://youtu.be/5cUHEuvbFLk[/embed]Відео Миколи Панчука