![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Кременці можна побачити зимову казку (фоторепортаж)
![ботсад зима4](/uploads/media/95/81/9581c2e3c9yzafeee05b886fa675cbff_orig.jpg)
Неймовірними, витонченими й подекуди містичними пейзажами дивує Кременецький ботанічний сад. Прекрасний не лише у пору цвітіння, а й тепер, він схожий на зимову казку.
«Може здатися неймовірним, але ботанічний сад взимку не менш заворожуючий, ніж влітку. На тлі блакитного або свинцевого зимового неба силуети дерев виділяються дуже чітко й притягають погляд своєю примхливістю. Цікавою незвичайною формою славляться штамбові дерева, верби, плакучі форми. Головні «козирі» зимового саду – вічнозелені дерева і кущі, у яких поєднується практичність і декоративність. Незвичайний пейзаж зимового запустіння створюють декоративні злаки», – розповідають у науково-дослідній установі.
Цікаво та загадково виглядають на зимовому фоні яскраві ягоди й плоди піраканти, глоду, бересклету, горобини, калини, шипшини, яблуні ягідної, обліпихи, барбарисів, кизильників.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» link=«file» ids=«192573,192574,192575,192576,192578,192579»]Фото Кременецького ботанічного саду