![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Кременці порушують правила торгівлі
![акциз](/uploads/media/00/49/0049a5c9cb77yz929348653379e3d62f_orig.jpg)
Факт порушення правил торгівлі зафіксували працівники поліції спільно з представниками міської ради у двох кременецьких крамницях. Там торгують алкоголем, не видаючи чеків.
- У чергову частину Кременецького ВП надійшов рапорт про те, що 19 грудня виявили факти порушень правил торгівлі. А саме, не надання продавцями фіскальних чеків покупцям під час реалізації підакцизних товарів, – повідомили у Кременецькому відділку нацполіції.
- Саме тому кременчан закликають вимагати чеки, купуючи підакцизні товари. Адже податок від акцизу зараховується до місцевого бюджету та йде на розвиток міста, - повідомляють у Кременецькій міськраді.
Фото з відкритих джерел