![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
У місті на Тернопільщині з’явиться новий об’єкт спортивної інфраструктури
![244513986_3763183613785196_3028621503912845343_n (Copy)](/uploads/media/57/53/5753bc93e690557499148e1f3bbaf0cf_w960.jpg)
У місті Бережани триває будівництво нового спортивного комплексу. Будують спортивний зал розміром 24 на 42 метри з басейном та глядацькою залою.
![244743453_3763080813795476_5307419401004077242_n (Copy)](/uploads/media/eb/77/eb779abf15d53b4c2b816ae4604b0cb9_w960.jpg)
- У новозбудованому спорткомплексі зможуть проводити турніри, а місцеві жителі займатимуться спортом у комфортних умовах, - повідомляють у Тернопільській обласній державній адміністрації.
Будівництво спортивного залу відбувається у рамках реалізації програми «Велике будівництво». Загальна вартість робіт становить 75360,892 тисяч гривень.
![244377781_3763080967128794_8749161655446234609_n (Copy)](/uploads/media/cc/4a/cc4a58bb99cb529e56428659d839c9a9_w960.jpg)