![](/uploads/media/76/47/76475154e4ef18b45ayzb4e2ffb08fcc_orig_thumb.jpg)
У райцентрі на Тернопільщині можна зіграти шахи під відкритим небом (фото)
![46640314_2163766050607828_4243218699634343936_n](/uploads/media/4a/ce/4ace2yzc60ca49cf4213ebaf24f3ff22_orig.jpg)
Оновлення у центрі Заліщиків, що на Тернопільщині, отримали завдяки допомозі небайдужих меценатів. Місту подарували лавки, квітники та велетенські шахи.
Тож відтепер у місті є напівкруглі лавки, які розмістили біля дитячого майданчика у нижньому парку. А також два кам’яні квітники, які тепер прикрашають сходи до Дністра у нижньому парку.
Неподалік також можна знайти великі шахи і зіграти ними під відкритим небом, пише Заліщицька міськрада.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» link=«file» ids=«191284,191285»]Фото з допису