![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
У ставку на Кременеччині масово гине риба (фотофакт)
![риба3](/uploads/media/d3/e2/d3e2809243d9cf9dec7dyz8e7df502fa_orig.jpg)
Шокуючу екологічну картину можуть застати кременчани на одному зі ставків у с. Бережці, що поблизу Кременця. Там масово гине риба. Ймовірною причиною такої ситуації місцеві жителі вважають нечистоти, які течуть прямо у водойму.
- Шкільний ставок в Бережцях. Так ми любимо рідну землю, – пише Євген Зембра.
![риба 2](/uploads/media/d8/3d/d83d1f280270b5caa4282a5566cfbc80_orig.jpg)
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«211819,211818»]- Це не сталось цієї зими. Цю проблему потрібно було вирішувати рік чи навіть два тому. Біда в тім, що очисними спорудами, які знаходяться за цим ставком, ніхто не займається і вся каналізація потрапляє прямо в ставок. Друге – цей ставок не має підводу свіжої води, а вона була запланована, тільки не доведено до кінця, – коментує Sasha Pavliuchyk.
Фото Євгена Зембри