![](/uploads/media/b3/53/b353e3606df714ddf839be317901673c_orig_thumb.jpg)
Краєзнавець та художниця створюють листівки про красу Тернополя (відео)
Здебільшого на листівках зображають малюнки вже сучасного Тернополя, проте зустрічаються й зображення пам’яток, яких вже немає. Локації, про які знає кожен, теж можна побачити на таких листівках
![](/uploads/media/95/7c/957c991346174165653351df96e5af04_w1920.jpg)
Потрібно вчитись помічати красу навколо себе та знаходити її у дрібницях. Саме так вважають краєзнавець Тарас Циклиняк та художниця Іванна Садова, які вже близько місяця роблять листівки, магніти та екосумки з малюнками про Тернопіль. Головна суть цього проєкту – щоб люди не були байдужими до історії Тернополя та цікавились його минулим.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова