![вода](/uploads/media/eb/e3/ebe3c0c687dbc52b6540449f43b433ec_orig_thumb.jpg)
У парку на Тернопільщині висадили квіти у формі синьо-жовтого прапора
Цю красу можна буде споглядати вже навесні
![](/uploads/media/68/f6/68f613393e425550c47b054a2aff5460_w960.jpg)
У Теребовлі з’явиться державний прапор, сформований з квітів. У парку Князя Василька клумба красуватиметься гіацинтами синіх і жовтих кольорів, що висадили двома рівновеликими горизонтальними смугами. Про це розповіли у пресслужбі Теребовлянської міської ради.
Цю красу можна буде споглядати лише навесні. Тільки тоді можна буде роздивитись остаточний візерунок. А висадили цибулини гіацинтів вже сьогодні працівники КП «Теребовля». Вони ж і доглядатимуть рослини протягом періоду цвітіння.
Фото Теребовлянської міської ради