![земля](/uploads/media/84/21/8421dfb640d71663cbb1a50d11c7a89f_orig_thumb.jpg)
У Тернополі двоє братів-військових одружилися в День ЗСУ (фото)
Щастя молодятам!
![](/uploads/media/ab/d9/abd9e551f4dfb715a1f8dd7b1cb23e70_w1280.jpg)
Двоє братів військових одружилися у Тернополі в один день - 6 грудня, у День Збройних Сил України. Про це розповіли на сторінці Тернопільського відділу ДРАЦС у фейсбуці.
Два брати, наші герої, вирішили одружитися у Тернопільському відділі ДРАЦС, у важливий день - 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил, - йдеться у повідомленні. - Дякуємо за мир та безпеку, яку ви нам забезпечуєте. Нехай вас завжди супроводжує удача та захист на кожному кроці! Бажаємо мирного неба та завжди підтримки в дорозі служби!
Фото зі сторінки Тернопільського відділу ДРАЦС у фейсбуці