Тамара Коблик

У Тернополі облаштують 12 стаціонарних пунктів обігріву

Для облаштування пунктів масового обігріву або проживання населення Тернополя буде придбане пальне для їх роботи, старлінки, спеціальні ємкості для питної води, польові кухні, пічки для обігріву, одноразовий посуд, біотуалети, засоби гігієни та медикаменти

Тернопіль готується до складного зимового періоду. Відтак, у місті тривають роботи з підготовки та влаштування додаткових стаціонарних пунктів обігріву для цивільного населення. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Зокрема, такі локації будуть підготовлені і до можливого проживання людей у випадку відсутності водопостачання, газопостачання та теплопостачання.

Наразі вже проводиться придбання техніки, а саме: генераторів для об’єктів критичної інфраструктури, шкіл та садочків. Також для облаштування пунктів масового обігріву або проживання населення Тернополя буде придбане пальне для їх роботи, старлінки, спеціальні ємкості для питної води, польові кухні, пічки для обігріву, одноразовий посуд, біотуалети, засоби гігієни та медикаменти тощо, - йдеться у повідомленні.

Станом на зараз у місті працюють декілька мобільних пунктів обігріву, з них два розгорнули представники ДСНС, ще один – працює на базі міського Територіального центру.

Фото Тернопільської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео