![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
У Тернополі сьогодні День жалоби у зв'язку із трагедією на Харківщині
![8EBC578F-CBE6-4F53-BFE1-80960E12FA38](/uploads/media/0f/55/0f55ee7e09396b58c97817284fd5bac9_w320.jpg)
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про оголошення 26 вересня Днем жалоби на території України. Таке рішення було прийнято у зв'язку з катастрофою військового літака Ан-26 на Харківщині. Через трагедію загинули 26 осіб.
- У зв'язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю: оголосити в Україні 26 вересня 2020 року днем жалоби,– йдеться в документі.
Відповідно, на території України, зокрема, й у Тернополі має бути приспущений Державний прапор на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Усі концерти та розважальні заходи мають бути скасовані.
Фото з відкритих джерел