![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
У Тернополі повністю утеплятимуть три будинки
![vlcsnap-error268-768x432](/uploads/media/4d/a8/4da8577e488e57bc38709c5f6c97f870_orig.jpg)
Терморегуляцію трьох будинків на основі співфінансування з ОСББ проведуть у Тернополі. Із міського бюджету покриватимуть 70% витрат. На такі роботи виділили 2,5 млн грн.
Для проекту обрали ОСББ «Заруддя», «Новий світ, 45» і «Затишне», повідомив начальник управління ЖКГ Олег Соколовський на засіданні виконкому 22 травня.
– Більше клаптикових утеплень будинків ми не робимо, – додав він. – Тобто працюємо з ОСББ, які готові провести заміну вікон, дверей і утеплення фасаду згідно з європейськими нормами. А також фінансувати 30% цих робіт.
Фото tv4.te.ua