![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі студенти вишу змагалися з адвокатами, суддями та поліцейськими (фото)
![1633955376_267b4225 (Copy)](/uploads/media/cc/8e/cc8e3611e942f673a0a34ec71d904956_w960.jpg)
З нагоди Дня юриста у Західноукраїнському національному університеті відбувся футбольний турнір. Грали збірні команди адвокатів Тернопільської області, судової системи Тернопільської області, Головного управління національної поліції Тернопільської області та студентів юридичного факультету.
![1633955382_267b4189 (Copy)](/uploads/media/b8/ab/b8ab07e5edcc79d3a28ee4f1ceab75aa_w960.jpg)
![1633955400_267b4041 (Copy)](/uploads/media/bb/86/bb86b0c46bd3c9b8bdbe8c5ccyz249a3_w960.jpg)
- Дуже приємно, що сьогодні змагатимуться студенти із людьми, які утверджують принципи верховенства права й порядку у державі. Адвокати, судді, поліціянти разом із молоддю юридичного факультету Західноукраїнського національного університету поринуть у спортивну атмосферу й покажуть свої вміння у грі, - зазначив ректор вишу Андрій Крисоватий під час відкриття турніру.
1633955382_267b3937 (Copy)
За результатами змагань перше місце посіла збірна команда судової системи Тернопільської області, друге - збірна команди студентів юридичного факультету ЗУНУ, бронзу виборола збірна команда Головного управління Національної поліції Тернопільської області.
![1633955405_267b4280 (Copy)](/uploads/media/a3/58/a358215143121ae0d6559571aae40bd2_w960.jpg)
![1633955351_267b4255 (Copy)](/uploads/media/74/95/7495a2634ff61f66ec4fb47e17dd2a42_w960.jpg)
![1633955379_267b3966 (Copy)](/uploads/media/23/38/2338624650d4c73d3bbf8096fdab91b1_w960.jpg)
![1633955358_267b3974 (Copy)](/uploads/media/f9/dd/f9dd0cf4d9bf11a8213fa132ba12a985_w960.jpg)
![1633955331_267b4103 (Copy)](/uploads/media/da/f6/daf6e207e3dd71bb96501087c5b095c3_w960.jpg)