![](/uploads/media/e6/74/e67445dffd1915a2a38ae45d73458983_orig_thumb.jpg)
У ДТП під Тернополем постраждала 8-річна дитина
У водійки взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка
![](/uploads/media/2d/41/2d41bff7544e4a41b226f4c434d9939d_w640.jpg)
Про аварію в селі Почапинці на лінію «102» повідомила водійка автомобіля Skoda Fabia. Жінка сказала, що керувала авто та не впоралася з керуванням. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. У ході перевірки з'ясувалося, що кермувальниця не дотрималась безпечної швидкості руху та не впоралася із керуванням. Як наслідок - автомобіль з'їхав на узбіччя та врізався в електроопору.
У результаті удару травми отримала восьмирічна дитина. Її доправили до лікарні. У водійки взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває перевірка.
Фото Національної поліції