![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
У Тернополі відбувся фестиваль «Різдво у серці»
![a4](/uploads/media/a9/8d/a98d6284c21f4c27782204e2b640001a_orig.jpg)
Днями у ПК «Березіль» відбувся щорічний фестиваль різдвяної коляди «Різдво у серці». Десятки колективів із деканатів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ прибули, щоб представити розмаїття вертепів та коляд з різних куточків Тернопільщини. Захід, який дав змогу тернополянам ще раз зануритися в атмосферу Різдва Христового, організувала комісія УГКЦ у справах молоді та ТУСК «Обнова» з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка).
Привітав учасників фестивалю голова комісії у справах молоді о. Орест Павліський, який подякував кожному за старання та присутність. Священик особливо подякував священикам-деканам, які провели подібні фестивалі на деканальному рівні та після спеціального відбору представили свої колективи у Тернополі. Наприкінці дійства відбулося нагородження учасників, повідомляє прес-служба архиєпархії.
![a1](/uploads/media/98/f3/98f344704de0d8704b1370aa63b9c95b_orig.jpg)
![a2](/uploads/media/f9/6a/f96a8240ba99c06ac5b53461a997c8e6_orig.jpg)
![a3](/uploads/media/4a/34/4a34743bb26b87d74f4d55ee39e99cda_orig.jpg)
Фото з допису