![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
У Тернополі водій напідпитку вчинив ДТП
![105685096_1148980782137623_6005023597077560917_n](/uploads/media/b2/69/b2691a06db817dfcd879107d4fafbc4d_w320.jpg)
Через недотримання правил дорожнього руху та вживання алкоголю у Тернополі трапилась дорожньо-транспортна пригода. За інформацією Патрульної поліції в Тернопільській області, водій автомобіля ЗАЗ зіткнувся з машиною Volkswagen.
Аварія трапилась на перехресті вулиць Шептицького-Живова. Поліцейські, які прибули на місці події, встановили, що винуватцем ДТП є саме водій ЗАЗ, оскільки він, рухаючись другорядною дорогою, не надав перевагу у русі іншому транспортному засобу. Внаслідок порушення правил відбулось зіткнення.
Крім того, патрульні помітили у кермувальника ЗАЗ ознаки алкогольного сп’яніння. Вони запропонували йому пройти тест на приладі Драгер, на що він погодився. Результат становив 2,29 проміле алкоголю, що перевищувало допустиму законом норму в 11 разів.
![105455617_1148980762137625_2756939822465548367_n](/uploads/media/ce/43/ce434b32648c27e3e6d9b8138de10529_w320.jpg)
Поліцейські склали на 32-річного водія-порушника адміністративні протоколи за ст.. 124 – порушення ПДР, що спричинило ДТП та за ч.1 ст.130 – керування у стані сп’яніння КУпАП.
Фото з допису