![](/uploads/media/6c/dc/6cdca785d0dcce20c71c3000ab24477e_orig_thumb.jpg)
Стало відомо, коли у Тернополі завершують опалювальний сезон
Жителям міста, які мають індивідуальне опалення, теж рекомендують його вимкнути
![](/uploads/media/3f/0d/3f0dd3fce71783d554fc69cc10b444df_w1280.jpg)
Зважаючи на зростання температури повітря та з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв, опалювальний період 2023-2024 рр. у Тернополі завершиться 29 березня 2024 року 00 год. 00 хв. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.
Жителям Тернопільської міської територіальної громади, які проживають в будинках та квартирах, обладнаних індивідуальною системою опалення, рекомендовано закінчити опалювальний період з 29 березня 2024 року 00 год 00 хв.
Нагадаємо, також опалювальний сезон завершують і в Підволочиській громаді.
Фото з відкритих джерел