![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
УГКЦ отримала на Тернопільщині ще двох нових священників (фоторепортаж)
![IMG_2861](/uploads/media/9a/38/9a38e81c895507b36a0e9d7c86e87597_w960.jpg)
У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася небуденна подія – хіротонія двох нових священників Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.
- Під час Богослужіння архієпископ і митрополит Василій (Семенюк) уділив Святу Тайну Священства дияконам Святославу Титуляку та Роману Підгайному, - інформує пресслужба архиєпархії.
IMG_2859
Обоє є випускниками Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, а о. Святослав Титуляк – ще й докторантом богослов’я при Папському Селезіанському університеті в Римі.
![IMG_2872](/uploads/media/c9/42/c942453fd74a9c0b6274fe130264b213_w960.jpg)
Після Літургії архиєпископ щиро привітав новопоставлених отців, побажавши бути добрими і ревними у служінні Господу.
![IMG_2876](/uploads/media/ee/1a/ee1a77f6d81b07a7f587d80e878e3042_w960.jpg)
![IMG_2873](/uploads/media/7c/ae/7cae5d2860450a1a721c0775de8083b9_w960.jpg)
Фото МДЦ «Зарваниця»