![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
В одному з міст Тернопільщини жителі скаржаться на стан атракціонів у парку
![FB_IMG_1631423163174](/uploads/media/3f/9a/3f9ab01eb5aed97ab94e7b68087cee5c_w960.jpg)
У Кременці жителі скаржаться на стан атракціонів та гойдалок в місцевому парку.
![FB_IMG_1631423167111](/uploads/media/7b/4d/7b4dd2f76da5fa9b50fc9c8ec9111e96_w960.jpg)
Це – не Чорнобиль, це - парк культури та відпочинку міста Кременця! – написала Ірина Самойленко. - Ще донедавна гойдалки працювали...тепер скрізь занепад та металеві конструкції. Де тут відпочивати, питання залишається відкритим?!
FB_IMG_1631423191517
Гойдалки та оглядове колесо в жахливому стані: металеві конструкції поржавіли, фарбу на них давно ніхто не оновлював. За словами жінки, вона зробила фото на пам’ять з відчуттями, що скоро це демонтують.
![FB_IMG_1631423206059](/uploads/media/13/43/13432d0135ec55038a47b72c9f0541f5_w960.jpg)
![FB_IMG_1631423176584](/uploads/media/34/01/3401b7178ddb3389cc7cc2eb618eef7c_w960.jpg)
Фото з групи «Типовий Кременець»