![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
В воді криниць Борщова та Бучача встановлена невідповідність за вмістом нітратів та загальної жорсткості
![5hsiOiI9dSdeA8pTk6aH.r695x430](/uploads/media/b7/5c/b75ce3837247f2d00043401d24b74b5b_orig.jpg)
За результатами проведених моніторингових лабораторно-інструментальних досліджень фахівцями ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» встановлено невідповідності нормативним вимогам.
Як повідомляється на сайті в с. Переволока Бучацького району встановлено невідповідності за загальною жорсткостю, а в с. Шишківці, с. Худіївці та м. Борщів, в індивідуальних криницях встановлено невідповідності за вмістом нітратів та загальній жорсткості.
За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями ДУ «ТОЛЦ МОЗ України», в області 7 березня 2018 року за первинними діагнозами зареєстровано 32 випадки інфекційних захворювань, з них:
гостра кишкова інфекція – 3 випадки;
кір –14 випадків;
кашлюк – 1 випадок;
вітряна віспа – 7 випадків;
туберкульоз – 1 випадок;
покуси тваринами – 5 випадків;
аскаридоз – 1 випадок.