Великобірківська «Вікторія» завоювала кубок «Золота осінь»

46446032_1947006775375461_1957485410200322048_n

У неділю, 18 листопада, на футбольному полі у Великій Березовиці відбувся фінальний матч у змаганнях з футболу Тернопільського району «Золота осінь». На полі зустрілись фіналісти: ФК «Вікторія» з селища Великі Бірки та футбольна команда з Великої Березовиці.

У першому таймі господарям поля вдалось відкрити рахунок 1:0, у другому великобірківчани зрівняли рахунок. Свисток арбітра зафіксував нічию 1:1. Для визначення переможця фінального матчу судді продовжили гру, додавши ще два коротких тайми. В результаті гострої боротьби ФК «Вікторія» переломила нічийний результат і з остаточним рахунком 2:1 виборола перемогу.

Голи у ворота суперників забили капітан команди великобірківчан Віталій Паперовський та Юрій Кизим, якого арбітри визнали кращим гравцем матчу. Голова ФСК «Колос» Іван Кульбіцький і голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко привітали переможців та вручили їм кубок, медалі та грамоти, повідомляє Великобірківська селищна рада.