Великогаївський «Агрон» переміг команду з Чортківщини

img_1624

29 серпня, лідер вищої обласної ліги великогаївський «Агрон» у відкладеному матчі 10-го туру переміг чортківський «Кристал» і ще більше укріпив свою позицію на чолі турнірної таблиці. Про це повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області.

Матч активніше розпочали господарі поля. Запам’яталися два кроси по правому краю Миколи Когута, які результату не принесли. В середині першого тайму господарі отримали право на пробиття пенальті. Сталося це в доволі простій ситуації. Віктор Ковалик з своєї половини поля закинув м’яча метрів на 40 у район 11-метрової позначки. Оборонець «Кристала» Денис Сотніков невдало розвертався і м’яч від землі потрапив йому в руку. Пенальті реалізував Ігор Вонс (1:0).

На початку другого тайму господарі відзначилися вдруге. Микола Когут видряпав м’яча у суперника, пройшов по правому краю, змістився у штрафний майданчик та зробив прострільну передачу. Намагаючись її перервати м’яча у власні ворота зрізав Ярослав Шпікула (2:0).