![світло](/uploads/media/3b/69/3b694yz924e63a284291520441a7169a_orig_thumb.jpg)
Від отруєння чадним газом постраждала 72-річна тернополянка
Витік чадного газу, ймовірно, стався через несправність газової колонки
![](/uploads/media/e8/f5/e8f5fcf0a2da3944ee06749205d7f961_w960.jpg)
У місті Тернопіль у власному будинку отруїлась чадним газом 72-річна громадянка, місцева жителька. Витік чадного газу, ймовірно, стався через несправність газової колонки. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
Чадний газ — одна з найпоширеніших причин нещасних випадків в оселях, що опалюються пічками, камінами чи газовими котлами. Він непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатен призвести до біди за лічені хвилини.
Встановлення детектора чадного газу в приміщенні може вберегти ваше життя!
Фото з відкритих джерел