![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Відома тернополянка гостює в експрезидента України (фотофакт)
![196406557_4143885729059571_1012185396407755235_n](/uploads/media/e4/31/e431b62a24c717ed720109546e8e1431_w960.jpg)
Тетяна Чубак, яка є Почесним Консулом Угорщини в Тернополі, гостює в Києві у третього президента України Віктора Ющенка.
- В гостях в музеї Віктора Андрійовича Ющенка, презентація найбільшої етно-колекції рушників, приготування борщу від гуру української кухні Євгена Клопотенка,- написала вона у фейсбуці.
Візит відбувається за підтримки жіночого бізнесового #BusinessWomanClub, який об’єднує успішних та впливових жінок зі сфери бізнесу, міжнародної політики та дипломатії для консолідації, розвитку та взаємодії у реалізації спільних ініціатив.
Як повідомляв «Терен», Тернопільщина отримала свій логотип до ювілею незалежності України.
![196249592_4143885985726212_8750360934520754490_n](/uploads/media/e8/29/e829883738d186a1669b309653480225_w960.jpg)
![196553112_4143885569059587_2805402761872930123_n](/uploads/media/0e/40/0e400bc4509c5e3c131126b2e2a70163_w960.jpg)
Фото з допису