![](/uploads/media/19/b3/19b32b8c5755911b730b88dff8120483_orig_thumb.jpg)
Відомий священник з Кременеччини відтепер викладач богословської академії (фото)
![118439569_761941471042373_8740345748834605453_n](/uploads/media/62/dd/62dd50832fa376e28c18ac5bfe5c21e7_w1920.jpg)
Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій (Володимир Руднік), який родом з Почаєва, що на Кременеччині, відтепер став одним з викладачів Волинської православної богословської академії. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).
– Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла зарахований до професорсько-викладацького складу Волинської православної богословської академії. Він уже провів першу лекцію для студентів, – йдеться у повідомленні.
![118709369_762782794292642_5053811062712794307_n](/uploads/media/fa/c4/fac4bd1037beb6597102d76b4f4b0df8_w1920.jpg)
Нагадаємо, виходець з Кременеччини займається активною громадською та волонтерською діяльністю. Раніше почаївчанину пророкували велике політичне майбутнє, проте він відмовився від кар’єри заради служіння Господу.
Фото пресслужби Закарпатської єпархії ПЦУ