Відтепер тернополяни можуть погодити проект землеустрою в онлайн-режимі

foot

16 листопада Держгеокадастр та Державне агентство з питань електронного урядування презентували черговий електронний сервіс у сфері земельних відносин – онлайн замовлення та автоматичний розподіл проектів землеустрою на експертів.

Отже, за допомогою такого сервісу можна подавати документи на погодження проекту землеустрою онлайн. Це забирає всього лише декілька хвилин, повідомляє прес-служба Мінрегіону України.

fot1
fot1

На сьогоднішній день погодження відбувається у два візити до державних органів, а запровадження цього сервісу дає можливість виключи перший візит та залишиться лише необхідність отримати документи після погодження.

Втім, головне, що за рахунок автоматизації та «сліпого» розподілу документів на виконавця значно пришвидшується прозорість та ефективність процесу розгляду документів від заявника та ухвалення відповідного рішення. Такі нововведення заощадять час та унеможливлять будь-які корупційні ризики.

Погодження проекту землеустрою є однією з найбільш важливих та одночасно складних адміністративних послуг. Щорічно українці погоджують понад 500 тис. таких проектів. Завдяки запровадженню електронної послуги, стартує принципово новий рівень якості обслуговування фізичних та юридичних осіб.

Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування України відзначив:

- Надання доступних, прозорих та не корупційних адміністративних послуг, що досягається шляхом переведення їх в електронну форму, – це те, що найбільше очікують громадяни та бізнес. І сьогодні ми зробили ще один важливий крок на шляху до запровадження е-урядування в України.

Така ініціатива реалізується за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Нагадаємо:

На сьогодні громадянам та бізнесу доступно вже п’ять електронних послуг у земельній сфері. Адже раніше було запроваджено надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, доступ до інформації про право власності та речові права на земельну ділянку онлайн та реєстрацію земельної ділянки.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=X7bDZdlomp0&feature=youtu.be[/embed]

Вибір читачів за тиждень

Відео