Ростислав Фук

Вимушені переселенці посадили горіховий гай у Зарваниці (фото)

Люди підтримали Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру»

Горіховий гай посадили працівники екологічного бюро Тернопільської архиєпархії УГКЦ разом із вимушеними переселенцями в Марійському духовному центрі Зарваниці. Про це повідомили на сайті архиєпархії.

Таким чином, люди підтримали Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево миру». До акції долучилися переселенці з Київщини, Харківщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя та інших регіонів, які знайшли прихисток у Зарваниці.

«Кожна рослина, кожне деревце є живим Божим створінням, яке служить Богові, людям та всьому світу. Ці посаджені дерева служитимуть і пташкам, і звірятам, та й нам самим, що потерпаємо від нестачі чистого повітря та надлишку парникових газів в атмосфері, особливо в цей воєнний час, коли наша природа у величезних масштабах нівечиться. Нехай цей горіховий гай стане природним пам’ятником цих важких часів і дарує добрі плоди для мирного розквіту України», – розповів референт отець Василь Шафран.

До акції долучилися переселенці з Київщини, Харківщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя та інших регіонів, які знайшли прихисток у Зарваниці

Священник каже, напередодні він разом з отцем Януарієм Твердуном розмітили площу та підготували посадковий матеріал і органічні добрива для висадки саджанців.

Фото: Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Вибір читачів за тиждень

Відео