![світло](/uploads/media/78/be/78be9a5d2e810021a3e666134a61cd83_orig_thumb.jpg)
Війна коханню не завада: на Тернопільщині одружився військовий (фото)
Мирного неба, щастя та взаєморозуміння подружжю
![](/uploads/media/29/7a/297a6a14a15d5be4cfebe95f624be57a_w1920.jpg)
На весільний рушник став військовослужбовець з Тернопільщини. Про щасливу подію повідомили на фейсбук-сторінці Бережанського відділу Державного реєстру актів цивільного стану (ДРАЦС).
Вже стало звичним поєднання пікселів і вишиванки, важких берців і вишуканих туфельок, мозолистих, просяклих запахом пороху рук і витончених, ароматних жіночих ручок... Незвичним залишається тільки кохання, бо має особливу індивідуальність для кожної пари, яка заходить до нашого залу. І вони були особливими - поглядом, подихом, посмішкою, - йдеться у повідомленні.
Бажаємо парі щасливого подружнього життя.
Фото Юлії Федишин