![](/uploads/media/a0/76/a0762dd04354fea157e6bd23a0db27yz_orig_thumb.jpg)
Волейбольна команда з Хоросткова стала чемпіоном Тернопільщини (фото)
![202641829_331603951905895_3694596754279320331_n](/uploads/media/c0/30/c030cbd6f7e7df5d44c5fbe369468b3b_w960.jpg)
Команда з волейболу серед дівчат спортивної школи імені М. І. Підодвірного Хоростківської ОТГ неодноразово була призером на обласних змаганнях. У 2021-му ж – стали чемпіонами Тернопільської області. Днями хоростківські волейболістки привезли гідну перемогу з відкритої першості з міста Бердичів Житомирської області. Тренеркою команди є Алла Здоровцова, яка має 35 років тренерського досвіду.
– Наші волейболістки здобули перше місце у Бердичеві. Плакали на радощах! Дівчата докладають багато зусиль – мають результат. Навіть у період карантину активно тренувались, щоб бути в формі. Дякую їхнім батькам за величезну підтримку і розуміння, що спорт – це здоров'я і формування особистості. Наші команди мають бажання грати і вигравати! Волейбол – це командна гра, це секундне прийняття рішення, кому подати м'яч, це командний дух. Приємно, що ми докладаємось до розвитку волейболу в Україні, – сказала Алла Здоровцева («За майбутнє»).
Вболівав і підтримав команду наших землячок хоростківський осередок партії «За майбутнє», який надав певну фінансову допомогу для забезпечення перевезення спортсменок до Бердичева.
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2021/06/201376642_331604188572538_5078035614116655308_n.jpg)
![](https://teren.in.ua/wp-content/uploads/2021/06/203598296_331604101905880_6652345651488324969_n.jpg)
Фото з допису