![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Волонтерку із Бережан нагородили нагрудним знаком
Наталія Онишків разом зі своїм чоловіком від початку повномасштабного вторгнення возять гуманітарну допомогу військовим
![](/uploads/media/f5/2f/f52fc159c51d575df1b342b4c624e9fb_w1600.jpg)
Волонтерку із Бережан, депутатку Тернопільської обласної ради Наталію Онишків нагородили нагрудним знаком «за значний особистий внесок у підтримку і розвиток волонтерського руху Тернопільщини та України». Відзнаку Наталії Онишків вручив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук під час сьомої сесії Тернопільської облради 8 лютого.
Волонтерка разом зі своїм чоловіком від початку повномасштабного вторгнення возять гуманітарну допомогу військовим. Доставляють їм продукти харчування, теплий одяг, автомобілі, військову амуніцію тощо. Вони здійснили десятки поїздок в зону бойових дій, тому добре знають про потреби воїнів.
Вперше я поїхала на передову в березні 2022-го разом із бережанськими волонтерами. Згодом ми з чоловіком взялися самотужки возити допомогу. Зберу все необхідне — везу на фронт, медикаменти доправляємо в лікарні. Відвідуємо воїнів на Сумщині, Харківщині, Донеччині, Запоріжжі, Миколаївщині тощо. Багато необхідного передає БФ «Покрова» та інші благодійники. Розпитую у військових про потреби і стараюся подбати про все, - розповідає Наталія Мирославівна.
![](/uploads/media/31/7a/317ac76dc950c906f08cbd8688c220b1_w1280.jpg)
Фото Тернопільської обласної ради