Віра Олександрович

Вулицю на честь Андрія Пушкаря вже запланували у Тернополі

Пушкар

Проект рішення «Про найменування вулиці» оприлюднили на сайті Тернопільської міської ради сьогодні, 15 березня.

Його автор – головний архітектор міста Василь Бесага. І стосується його пропозиція появи у Тернополі вулиці на честь Андрія Пушкаря.

Нагадаємо, відомий тернополянин, почесний громадянин Кременця, знаний в усьому світі спортсмен-армрестлер, тренер, заслужений майстер спорту України (2006 р.), багаторазовий чемпіон України, Європи та світу Андрій Пушкар трагічно загинув у ДТП 14 листопада 2018 р. У лютому 2019 р. нашому земляку посмертно присвоїли звання «Заслуженого тренера України».

У документі йдеться:

«За результатами розгляду електронної петиції від 10.12.2018 р. «Назвати одну із вулиць на честь Андрія Анатолійовича Пушкаря», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних і святкових дат, назв і дат історичних подій» та Постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з гуманітарних питань, міська рада ВИРІШИЛА: присвоїти вулиці «Проектна-209» у житловому районі «Південний» назву «Андрія Пушкаря».

Контроль за виконанням цього рішення покладуть на постійні комісії міської ради із питань містобудування (голова – Наталія Паньків) і з гуманітарних питань (голова – Володимир Місько).

План
План

Що цікаво, йдеться про житловий мікрорайон, який розбудовують у напрямку аеропорту. Саме там колись міська рада передавала ділянки воякам АТО. Там планом передбачили і багатоповерхову забудову, і зведення школи, і створення відпочинкових зон.

Очевидно, розглянути це питання депутатам запропонують уже на наступній сесії. До речі, розпорядження про її скликання – ще немає. Втім, серед підготовлених на неї проектів уже є чимало цікавих (читайте ТУТ, ТУТ і ТУТ прим.).

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео